Datum: 20.06.2013 | Vložil: Jiří Abely

Vážené vedení Sboru dobrovolných hasičů Čermná
Touto cestou bychom chtěli poděkovat za mimořádnou pomoc,kterou nám poskytli vaši mladí členové dne 2.června 2013, při odstranění nánosů bahna na dvorku a vody ze zatopených místností.Byli velice ochotní rychle pomoci kde bylo třeba a pracovali s velkým úsilím.Jejich postup při povodni svědčí o tom, že mají dobré vedení a umí zasáhnout v těžkých situacích.
Ještě jednou vám všem upřimně děkujeme
Jiří a Marie Abelyovi

přání

Datum: 02.07.2012 | Vložil: Janka

usnuli jste ,kde máte další foto.co soutěž nic se neví

Nové fotky

Datum: 22.06.2012 | Vložil: Jandys

Nazdárek panové nebylo by ke škoě dát nějaké nové fotky a videa fotíse a točí ale nic nového tu není.Díky

Datum: 20.06.2011 | Vložil: BRĎA

Dík za SUPER VÝKON A SUPER FOTKY - BEZ "ZHOVADILOSTÍ"

Jirko, SUPER FOTKY, dík za cenzuru !!!

soutěž

Datum: 13.06.2011 | Vložil: Lenka

Gratuluji k první soutěži, dokonale připravená,bez chyby , bezva objednané počasí,dostatek jídla i pití a dobrá nálada všech zúčastněných pouze potvrdila že se Vám soutěž opravdu povedla.Už se těším na příští rok.

Re: soutěž

Datum: 13.06.2011 | Vložil: Roman

Děkujeme a budeme se snažit i do budoucna všechno zvládnout na jedničku.

Názor

Datum: 29.08.2010 | Vložil: Roman

Dobrý den prosím o pomoc při tvorbě stránek.Myslím tím náměty a co by se dalo ještě přidat a vylepšit.Předem děkuji.

Re: Názor

Datum: 10.10.2010 | Vložil: roncek

Zdárek, stránky jsou super. Kdyby se povedlo sehnat pár historických fotek a přidat je do fotogalerie. Nastoupenou jednotku při oslavách z roku 1911 mám. V týdnu dohledám a pošlu ji.