Soutěžní rok 2018

Datum Název soutěže Místo konání Pořadí   Čas
19.5.2018 Okrskové kolo Klášterská Lhota    8. 42.09
9.6.2018 O Arnultovický pohár Rudník    6. 27.55
16.6.2018 Memoriál F.Štočka Čermná    3. 32.75
23.6.2018 O pohár starosty Dolní Kalná    7. 37.56
30.6.2018 Memoriál V.Dostálka Prosečné    4. 76.78
30.6.2018 Memoriál B.Martínka Rudník    4. 29.86
1.9.2018 O Štít města Hostinné Hostinné    5. 33.40
8.9.2018 Memoriál J. Ludvíka Dolní Olešnice    9. 30.47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soutěžní rok 2017

Datum Název soutěže Místo konání Pořadí   Čas
20.5.2017 Orskové kolo Ždírnice    3. 24,46
27.5.2017 Memoriál F. Štočka Čermná     3. 36,12
17.6.2017 Pohár starosty Dolní Kalná    9. 31,39
24.6.2017 Memoriál V. Dostálka Prosečné    4. 76,07
1.7.2017 O Arnutlovický pohár Rudník    3. 27,65
19.8.2017 O pohár starosty  Horní Kalná    5. 38.11
26.8.2017 O pohár starosty  Ždírnice    5. 31.84
2.9.2017 O Štít města Hostinné Hostinné    8. 38.04
9.9.2017 Memoriál J. Ludvíka Dolní Olešnice    5. 29.44

 

 

 

 

 

 

 

 

Soutěžní rok 2016

Datum Název soutěže Místo konání Pořadí   Čas
7.5.2016 Okrsková soutěž Čermná      4.  35.53
28.5.2016 Memoriál F. Štočka Čermná     10.  42.69
18.6.2016 Pohár starosty Dolní Kalná       9.    33.15
2.7.2016 Arnutlovický pohár Rudník       3.  26.68
16.7.2016 O pohár starosty obce Bernartice       8.  
3.9.2016 O Štít města Hostinné  Hostinné       4. 26.29

 

 

 

 

 

 
 

 

Soutěžní rok 2015

Datum Název soutěže Místo konání Pořadí   Čas
9.5.2015 Okrsková soutěž Rudník      1.  37.59
13.6.2015 Memoriál F. Štočka Čermná      5.  41.06
20.6.2015 Pohár starosty Dolní Kalná     12.  37.58
27.6.2015 Memoriál V. Dostálka Prosečné      5. 103.18

 

 

 

 

 

 

Soutěžní rok 2014

Datum Název soutěže Místo konání Pořadí   Čas
24.5.2014 Okrsková soutěž Ždírnice     1.  30.36
14.6.2014 Memoriál F. Štočka Čermná     4.  41.90
21.6.2014 Pohár starosty Dolní Kalná     4.  28.97
28.6.2014 Memoriál V. Dostálka Prosečné     2.  95.37
5.7.2014 SoSNáČe Čermná nad Orlicí     1.  45.00
19.7.2014 O pohár starostky obce Vlčice     5.  41.69
16.8.2014 O Štít města Pilníkov Pilníkov      5.  48.39
6.9.2014 O Štít města Hostinné Hostinné     3.  31.60
13.9.2014 Memoriál J. Ludvíka Dolní Olešnice     1.  26.40

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Soutěžní rok 2013

Datum Název soutěže Místo konání Pořadí   Čas
11.5.2013 Okrsková soutěž Klášterská Lhota     1. 36.00
22.6.2013 Pohár starosty Dolní Kalná     4. 28.78
20.7.2013 O pohár starostky obce Vlčice     5. 35.27
17.8.2013 O Štít města Pilníkov Pilníkov     3. 32.50
31.8.2013 O pohár starosty Ždírnice     3. 34.94
7.9.2013 O Štít města Hostinné Hostinné     1. 28.09
14.9.2013 Memoriál J. Ludvíka Dolní Olešnice     6. 42.81
5.10.2013 O Posvícenský koláč Srážkovice     9. NP

 

 

 

 

 

 

 

 

Soutěžní rok 2012

Datum Název soutěže Místo konání Pořadí   Čas
12.5.2012 Okrsková soutěž Čermná     1.  33,15
16.6.2012 Pohár starosty Dolní Kalná     7.  35,65
23.6.2012 Memoriál F. Štočka Čermná     3.  45,10
7.7.2012 Memoriál J. Ludvíka Dolní Olešnice     1.  90,19
21.7.2012 O pohár starostky obce Vlčice     5.  37,41
18.8.2012 O pohár starosty města Pilníkov     6.  49,42
25.8.2012 O pohár starosty Horní Kalná     1.  33,63
1.9.2012 O Štít města  Hostinné     7.  41,47
8.9.2012 Opohár starosty SDH  Ždírnice     9.  84,34
6.10.2012 O Posvícenský koláč Srážkovice     4.  40.78

 

Soutěžní rok 2011

  Datum  Název soutěže Místo konání Pořadí Čas       
21. 5. 2011 Okrsková soutěž     Dolní Olešnice         8. 54,46
11. 6. 2011 Memoriál F. Štočka Čermná                 1. 38,35
18. 6. 2011 Memoriál V. Dostálka Prosečné       5.  107,13
25. 6. 2011 Pohár starosty Dolní Kalná       9.  41,23
23. 7. 2011 Pohár starostky obce Vlčice       8.    NP
20. 8. 2011 O pohár starosty města Pilníkov       6. 42,72
  3. 9. 2011 O Štít města  Hostinné       5. 30,50
10. 9. 2011 Memoriál J. Ludvíka Dolní Olešnice       6.     NP
1.10. 2011 O Posvícenský koláč Srážkovice       8. 54,59